enfa

شرکت AQ Technology ایتالیا

تهیه آب تصفیه شده با کیفیت و بهداشتی برای مصارف عمومی و خانگی ، همراه با حفظ مواد ضروری موجود در آب، یکی از رسالت های شرکت AQ Technology (ایتالیا) می باشد.به منظور تحقق این هدف بسیار مهم، شرکت AQ Technology با تکیه بر دانش و راه حل های خلاقانه، دستگاه هایی را تولید می کند که ضمن برخورداری از قطعات با دوام و عمرطولانی ، همواره از زیبایی و کارآمدی لازم برخوردار بوده اند.
دستگاه های تصفیه آب ساخت شرکت AQ Technology به گونه ای طراحی شده اند که با حجم کوچک خود و با مصرف حداقل انرژی (با نصب در ابتدای سیستم آبرسانی منزل ، کارخانه ، اداره و یا اماکن عمومی و یا زیر سینک ظرفشویی) آبی سالم و عاری از باکتری را در اختیار شما قرار می دهند.

انواع مختلف محصولات شرکت AQ Technology به شرح ذیل هستند:

DeCal: این یک دستگاه سختی گیر است که با ایجاد یک میدان مغناطیسی مناسب ، کریستالهای کلسیم، منیزیم و … موجود در آب را شکسته و اجازه رسوب آنها در شبکه آبرسانی را نمی دهد. این دستگاه در ابتدای سیستم آبرسانی نصب شده و مصرف برق حداقل (حدود4/5 وات) دارد.

DePurix: این یک دستگاه سختی گیر مجهز به 6 عدد فیلتر میکروکربن فعال 5 میکرون است و با نصب زیر سینک ظرفشویی ، سختی آب را بطور کامل از سیستم آبرسانی شما حذف می کند. پیشنهاد می شود در صورت استفاده از دستگاه DePurix یک دستگاه DeCal نیز همراه آننصب گردد.

DePurissimo: این دستگاه مشابه دستگاه DePurix است با این تفاوت که با دارا بودن یک عدد لامپ UV میکروب زدایی در آب مورد مصرف به خوبی انجام می پذیرد. به منظور افزایش کارایی ، این دستگاه به کنتر آب، سنسور مخصوص جلوگیری از سرازیر شدن آب و شیر مغناطیسی مجهز شده است .

Bubbles: دستگاه های باقابلیت گازدار کردن آب (کربوناسیون) شرکت AQ Technology به قدری زیبا و شکیل هستند که علاوه بر تهیه آب سالم گازدار، می تواند بعنوان بخشی از دکوراسیون منزل شما مورد استفاده قرار گیرند.

error: Content is protected !!