enfa

تولید آب از رطوبت هوا

97 درصد از تمامی منابع آب کره زمین از آب های شور هستند؟
در نتیجه آب دارای اهمیت بسیار بیشتری در میان مواد خام مورد نیاز مردم جهان خواهد بود. بدون در نظر گرفتن بخار آب در فضا 60 % سطح کره زمین را آب پوشانده است که فقط 3 % آن قابل استفاده مصرف و شرب است. 2 % آب سالم در دسترس از ذخایر یخچال های طبیعی است که در اثر گرمای محیط به آرامی آب شده و قابل استفاده می گردد. تا سال 2050 نیمی از جمعیت جهان آب کافی برای آشامیدن نخواهند داشت. این مقدار به هیچ عنوان برای میزان رشد جمعیت جهان کافی نیست.
GOODWATER یک شرکت اتریشی است که توسط سرمایه گذاران و تکنسین ها و متخصصین بازاریابی شروع به فعالیت کرده است. هدف ما قرار گیری در موقعیت والایی از تکنولوژی است تا بتوانیم توسط آن به تولید و تامین آب شرب و صنعتی در مقیاس جهانی تحت نام GOODWATER اقدام کنیم.
GOODWATER به طور مداوم در حال تحقیقات در زمینه آب و یافتن تکنولوژی های خلاقانه جدید برای حصول اطمینان در بازار رو به گسترش صنعت آب میباشد. سیستم های AWG این شرکت قادرند 30 تا 5000 لیتر آب شرب در روز تولید کنند. این شرکت نمایندگی رسمی فروش محصولات خانگی و صنعتی خود را در ایران به شرکت آب سان کیش AB SUN KISH اعطا نموده است .
دستگاه تولید آب از هوا (ATMOSPHERIC WATER GENERATORS (AWG شرکت آب سان کیش AB SUN KISH نماینده رسمی شرکت GOODWATER اتریش در ایران که دستگاههای تولید آب از رطوبت هوا در محدوده 35 ~95 درصد را در سایزهای صنعتی و خانگی ارایه می دهد.

ادامه مطلب را در فایل پیوست مطالعه فرمایید

error: Content is protected !!