enfa

به روش اسمز معکوس

یونیت های آب شیرین کن Aqua-life به صورت مدولار ساخته شده و در ظرفیت های تولید آب از 25 متر مکعب در روز تا بیش از ۱۰۰۰ متر مکعب در روز با روش اسمز معکوس موجود می باشند. این یونیت ها قادر هستند که آب دریا را از ۱۵۰۰ تا ۶۰۰۰۰ TDS به آب شرب و بهداشتی با PPM200 TDS برای آب شرب، TDS 1000 برای آب های مورد استفاده در بخش کشاورزی و آب با TDS زیر 5 ppm برای مصارف خاص صنعتی تولید نماید.

آلیاژ به کاررفته در ساخت یونیت مرکزی با آلیاژ دریایی از آلومینیوم و منیزیم و با کمک عنصر روی و تحت فرایند گرمایی پوشش داده شده است که عمر مفید آن را تا بیش از 15 سال گارانتی کرده است. استفاده از یونیت مرکزی منجر به حذف بوستر پمپ ها، پمپ های فشار بالا، پمپ ریکاوری و تمامی لوله کشی هایی شده که در دیگر محصولات مشابه به کار برده می شدند. به جای تمامی این اجزا و پمپ ها از تکنولوژی ساخت یونیت مرکزی استفاده گردیده که کارکرد 24 ساعته و مداوم دستگاه را با حداقل هزینه نگهداری سبب گردیده است.

راندمان بالای دستگاه تا 45 % در قیاس با دیگر انواع آب شیرین کن ها و توانایی یونیت در کارکرد 24 ساعته و عدم نیاز این یونیت ها به توقف جهت بک واش و همچنین عدم توقف یونیت به دلیل خرابی در سیستم لوله کشی (زیرا نیازمند لوله و پمپ های اضافه نبوده و در عوض از یونیت مرکزی استفاده شده)، این سیستم آب شیرین کن را به عنوان انتخاب برتر در زمینه تصفیه آب و آب شیرین کن ها تبدیل کرده است.

سیستم مدولار این یونیت ها، شما را قادر می سازد که با کمترین هزینه و فقط با خرید یونیت یا یونیت های بیشتر، ظرفیت تولید آب شیرین مورد نیاز خود را افزایش دهید. امکان توسعه ظرفیت تولید در زمان بسیار اندک و همچنین حجم کوچک یونیت تولید آب (یک چهارم دستگاه های مشابه) و عمر مفید یونیت مرکزی از مزایای غیرقابل انکار آن بوده و فراموش نکنیم که این یونیت ها به سادگی قابل نصب و تعمیر بوده و هزینه نگهداری آنها بسیار اندک می باشد که همه این ها منجرب به کاهش قابل توجه قیمت تمام شده آب تولیدی می گردد.

شرکت آب سان کیش به عنوان وارد کننده دستگاه های آب شیرین کن دارای استاندارد و با کیفیت صنعتی به روش اسمز معکوس در سایزهای مختلف و برای آب هایی با شرایط خاص از شرکت Aqua-Life است که آبی با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود می گذارد.

شرکت آب سان کیش دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی را برای آب های لب شور و آب دریا به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت دارای تجربه در زمینه ساخت، نصب و بهره برداری و مشاوره سیستم های صنعتی تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد.

شرکت آب سان کیش قادر به اجرای پروژه های اجرایی بنا به درخواست مشتری، در ظرفیت های مختلف و با به کارگیری تجهیزات مختلف (بنا به درخواست مشتری) به همراه پیش فیلتراسیون و پس فیلتراسیون می باشد.

error: Content is protected !!