enfa

هاورکرافت شرکت AirSlide) HRC)

شرکت AirSlide) HRC) لهستان با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی دنیا و با همکاری شرکت های صاحب تکنولوژی ، موفق به تولید نسل جدیدی از دستگاه های هاورکرافت چند منظوره شده است که در عین زیبایی، استحکام و سبکی از قدرت و کارآیی بالایی برخوردار هستند. انواع هاورکرافت های AirSlide) HRC)حسب نیازمندیهای متنوع مشتری، از ظرفیت های 1 تا 6 نفر و برای کاربردهای مختلف توریستی و تفریحی – امداد و نجات – خدمات رسانی در زمان بحران و پشتیبانی نظامی طراحی، ساخته و ارائه می گردد.

جهت تــامین نیــروی بــالابر و نیــروی محــرک هاورکرافت ها، AirSlide) HRC) از تمامی موتور های موجود در بازار (متناسب با نیاز و منفعت اقتصادی مشتری) استفاده نمـوده و بدین ترتیب علاوه بر کاستن از هزینه های ســاخت، تعمیر و نگهداری هاورکرافت هــا را بومی ســازی و ساده نموده است.

 Havercraft Havercraft

بهره گیری از فایبرگلاس سبک و مقاوم و حفاظ زیبا و استاندارد ملخ در ساخت بدنه هاورکرافت، همراه با استفاده از موتور های پر قدرت، سرعت هاورکرافت های AirSlide) HRC) را در ساده ترین و سبک ترین نوع آن (250 کیلوگرم وزن و موتور 43 اسب بخاری) به حدود 70 کیلومتر در ساعت رسانده است.این سرعت با استفاده از موتور های پر قدرت تر می تواند براحتی افزایش یابد.

  Havercraft Havercraft

رعایت کامل اصول ایمنی در طراحی بدنه موتور هاورکرافت های AirSlide باعث شده است، حتی افرادی که تجربه ای در زمینه های رانندگی و خلبانی ندارند، بتوانند با هاورکرافت AirSlide) HRC) پروازی بسیار با نشاط و ایمن را تجربه کنند.

هاورکرافت های AirSlide) HRC) هیچ مرزی را نمی شناسند و در هر نوع بستری (آب، یخ، کویر، سنگ و خاک ، آسفالت ، چمن و …) به خوبی ایفای نقش می کند.

  Hovercraft Hovercraft Hovercraft

در موارد ذیل شما غیر از استفاده از هاورکرافت AirSlide) HRC) هیچ جایگزین مطمئن اقتصادی نخواهید داشت:

■ پرواز تفریحی ایمن و بدون هرگونه عارضه در آب و خشکی (علی الخصوص توسط بانوان و افراد کم سن و سال)

■ خدمات رسانی در زمان حوادث غیر مترقبه (خصوصاً در مناطق ساحلی فاقد اسکله)

■ امداد و نجات در دریا و مناطق ساحلی

■ پشتیبانی دریایی و نظامی

 Hovercraftabsun

 

error: Content is protected !!